Röviden pár szó vállalatunkról: A Bearing Express Kft. 1993-ban alapult családi vállalkozásként. Azóta pedig Magyarország egyik vezető csapágy nagykereskedelmévé nőtte ki magát, ami számos nemzetközi csapágygyártó kizárólagos magyarországi kereskedelmével büszkélkedhet. Csapatunk jelenleg 30 főt számlál. Többen már hosszú évek óta lojális munkatársaink, de folyamatosan bővül csapatunk ifjú pályakezdőkkel is. Jelenlegi telephelyünkre 2016-ban költöztünk, mikor teljeskörű felújításon esett át. Raktárunk, ahova új csapattagunkat is keressük 3000 m2-es

Főbb feladatok: rendelések összekészítése és csomagolása, leltározás, kiszállítás

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Proaktivitás és dolgozni akarás
  • Tanulási hajlandóság
  • Erős műszaki beállítottság
  • Csapatszellem
  • Önálló munkavégzésre való készség és képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit cserébe ajánlunk:

  • Modern, igényes környezet felújított telephelyünkön
  • Versenyképesnél magasabb fizetés
  • Egy összetartó csapat

Előny, ha rendelkezik szakirányú tapasztalattal, de nem elvárás, hiszen a munka betanulható. Amennyiben úgy érzi, ez az Önnek való pozíció, küldje el fényképes önéletrajzát a work@bearing.hu e-mail címre, hogy behívhassuk egy személyes találkozóra is! Bízunk benne, hogy hamarosan találkozunk!